Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

UPOMÍNKOVÉ PŘEDMĚTY

Abyste z návštěvy všeradického Zámeckého dvora neodjížděli s prázdnou, nabízíme vám v přízemí špýcharu k zakoupení několik upomínkových předmětů. A protože jsme v rodišti autorky světoznámé kuchařky, nesmí chybět v nabídce i něco na zub. Tedy spíše na chuť.
Pro sběratele tu jsou jak turistické známky, tak i pamětní mince. Milovníci umění si zase mohou zakoupit knihu o životě M. D. Rettigové či cédéčko poberounské kapely Třehusk věnované právě zdejší obci a podle ní nazvané Všeradice, Všeradice...

Stránka

  • 1

Pamětní mince v dárkové krabičce. Cena 120 Kč.

Pamětní mince v dárkové krabičce. Cena 120 Kč.

 

 

 

Turistická známka. Cena 30 Kč.

Turistická známka. Cena 30 Kč.

Pamětní mince. Cena 60 Kč.

Pamětní mince. Cena 60 Kč.

 

 

 

 

CD Když jsem přišel do Všeradic na posvícení. Kapela Třehusk. Cena 200 Kč. Šesté CD Třehusku se jmenuje Když jsem přišel do Všeradic a je na něm jedenadvacet písniček. K dostání je i v naší galerii. Většina z písní je o jídle a pití, neboť deska vyšla k letošním dvěma výročím všeradické rodačky M. D. Rettigové. Jsou na ní skladby jako jsou třeba Švestkový knedlíky, Bramborová placka se škvarkama, Já mám holku od Odkolků, Nám je to jedno, Na Vlachovce či Mým domovem ztichlá je putyka. Nechybějí ani úplné autorské novinky, které vznikly právě kvůli tomuto cédéčku: Nadívaný křepeličky, Svíčková se šesti nebo Když na dvacet mně táhlo.

CD Když jsem přišel do Všeradic na posvícení. Kapela Třehusk. Cena 200 Kč. Šesté CD Třehusku se jmenuje Když jsem přišel do Všeradic a je na něm jedenadvacet písniček. K dostání je i v naší galerii. Většina z písní je o jídle a pití, neboť deska vyšla k letošním dvěma výročím všeradické rodačky M. D. Rettigové. Jsou na ní skladby jako jsou třeba Švestkový knedlíky, Bramborová placka se škvarkama, Já mám holku od Odkolků, Nám je to jedno, Na Vlachovce či Mým domovem ztichlá je putyka. Nechybějí ani úplné autorské novinky, které vznikly právě kvůli tomuto cédéčku: Nadívaný křepeličky, Svíčková se šesti nebo Když na dvacet mně táhlo.

Markéta vaří Rettigovou. Nová kniha Markéty Hrubešové obsahuje více než 80 receptů nejlepší české kuchařky Magdaleny Dobromily Rettigové. Cena 99 Kč. V roce 2015 uplynulo 170. výročí od úmrtí všeradické rodačky M. D. Rettigové, v lednu jsme si navíc připomněli 230 let od jejího narození.

Markéta vaří Rettigovou. Nová kniha Markéty Hrubešové obsahuje více než 80 receptů nejlepší české kuchařky Magdaleny Dobromily Rettigové. Cena 99 Kč. V roce 2015 uplynulo 170. výročí od úmrtí všeradické rodačky M. D. Rettigové, v lednu jsme si navíc připomněli 230 let od jejího narození.


Stránka

  • 1